ОҚО-да тұрмыстық техника құрастыратын цех ашылды

101 рет оқылды, 6 пікір жазылды, 20 12 2017 22:43

Оңтүстік Қазақстан облысында өзбек инвесторларымен бірлесе отырып,  тұрмыстық техника құрастыратын өндірістік бірлік — цех іске қосылды. Осылайша көрші екі ел арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық  нысаны өз жемісін бере бастады. Тың жобаға жұмсалатын қаржы сомасы – 102 млн теңге. Цехта жылына 50 мың дана тұрмыстық пайдаланудағы газ плитасы шығарылмақ. «Бадам» индустриялық аймағында ашылған кәсіпорын қажетті қондырғылармен жабдықталып, іске кірісіп кетті. Мұның өзі Ордабасы ауданының да әлеуметтік-экономикалық дамуындағы үлкен көсреткіш болып табылады.  Мұнда осы Бадам ауыл округінің 30 шақты адам тұрақты жұмыспен қамтылатын болады. Ал олардың арқасында Бадамның талай тұрғындары да өздеріне қосалқы жмыс тауып алып, бір ауыл округі масштабында мультипликативті эффект бермекші. Отандасымыз Рамзитдин Хикматов, кәсіпорын басшысы былай дейді:  — Біздің ашып отырған цехта тұрмыстық  газ плиталарының үш түрі шығарылады. Алдағы уаақытта  кәсіпорынды дамыту жоспарымызда бар. Қазақстандық кәсіпкерлерден алғашқы  ұсыныстар  түсіп жатыр.  Енді біз болашақта отандастарымыз үшін  шаңсорғыш, кір жуатын машина сияқты  тұрмыстық техника түрлерін  шығаруды жолға қоюды жоспарлап отырмыз.

www.24.kz

6 Comments on "ОҚО-да тұрмыстық техника құрастыратын цех ашылды"

1. This actually answered my drawback, thank you! agbakgkfggfg

2. Im not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back later. Cheers gegdkdkdgkedefkg